Pudełka optymalne

Pudełka te dedykowane są dla osób chcących utrzymać lub dopiero wprowadzić do swojego życia zdrowe i zbilansowane posiłki oraz dla tych, którzy pragną pozbyć się zbędnych kilogramów. Dzięki tej diecie można upiec dwie pieczenie na jednym ogniu- odpowiednie odżywienie organizmu i redukcja masy ciała! W pudełkach znajdziecie całą gamę produktów nieprzetworzonych pochodzenia roślinnego i zwierzęcego, w tym m.in. nabiał, jaja, białe mięso, ryby, warzywa, owoce, produkty zbożowe z pełnego przemiału i nasiona roślin strączkowych.

Pudełka OPTYMALNE występują w kalorycznościach:
1500 / 1800 / 2000 / 2500 kcal

Pudełka wegetariańskie

Pudełka dostosowane dla osób, które chcą lub już wyeliminowały mięso ze swojego jadłospisu, natomiast nadal goszczą w nim ryby, owoce morza, nabiał, jaja, warzywa, owoce, produkty zbożowe z pełnego przemiału, orzechy, pestki i nasiona roślin strączkowych. W pełni zbilansowana pod kątem wszystkich witamin i składników odżywczych. Szczególnie polecana dla osób borykających się dną moczanową, podwyższonym poziomem kwasu moczowego i cholesterolu.

Pudełka WEGETARIAŃSKIE występują w kalorycznościach:
1500 / 1800 / 2000 / 2500 kcal​

Pudełka wege + ryba

Ten wariant charakteryzuje się tym, że z jadłospisu jest eliminowane mięso, tak jak w standardowej diecie wegetariańskiej, ale dozwolone są ryby. To rozwiązanie cieszy się dużą popularnością z uwagi na to, że częste spożywanie ryb, szczególnie tłustych, morskich wiąże się z wieloma korzyściami zdrowotnymi. W pudełkach z cateringu dietetycznego przy tej opcji znajdziemy przede wszystkim bardzo urozmaicone posiłki, oparte na różnorodnych źródła białka (jajka, nabiał, ryby, rośliny strączkowe) oraz tłuszczu (oleje roślinne, orzechy, nasiona, tłuste ryby morskie). Jeśli decydujemy się na dietę pudełkową w celu poprawy swojego zdrowia, redukcji masy ciała, czy zdobycia pomysłów na ciekawe potrawy, to ten wariant z pewnością sprosta naszym oczekiwaniom.

Pudełka WEGE + RYBA występują w kalorycznościach:
1500 / 1800 / 2000 / 2500 kcal​

Pudełka Keto

Jest to dieta niskowęglowodanowa, która polega głównie na czerpaniu energii z tłuszczy, co pozawala na szybką redukcję. W tej diecie ograniczone są produkty takie jak: pieczywo ,ryż ,makarony, kasze, cukry Bogata jest natomiast w: mięso, warzywa liściaste, jaja, orzechy, pestki, nasiona.Ta dieta ma na celu zmianę procesów metabolicznych, które przebiegają w naszym organizmie. Przed jej zastosowaniem należy jednak być w pełni świadomym tego, że wdrożenie diety ketogenicznej wiąże się z większą pracą dla nerek i wątroby, dlatego te dwa organy mogą być nieco obciążone. 

Pudełka KETO występują w kalorycznościach:
1000 / 1200 / 1500 / 2000 / 2000 kcal​

Pudełka SPORT

Dieta sport jest to dieta dla osób które nie wyobrażają sobie życja bez treningów. Dla osób kochających sport i chcących zbudować masę mięśniową. Dieta sport jest dietą bogatą w białko (które wspomaga pracę mięśni i przyczynia się do ich odbudoy po treningu). Dieta sport dostarczy ci niezbędnych składników odżywczych i naładuje energią na intensywny dzień.

Pudełka SPORT występują w kalorycznościach:
2500 / 3000 / 3500 / 4000 kcal

Pudełka na redukcję

Dieta ta jest dla osób chcących szybko zrzucić zbędne kilogramy. Wiele osób rozpoczyna swoją przygodę z cateringiem dietetycznym ze względu na chęć redukcji masy ciała. Dieta redukcyjna będzie dobrym rozwiązaniem dla każdego, komu zależy na szybkim osiąganiu celu, jakim jest redukcja masy ciała. Ten wariant jest możliwy do zamówienia w różnych opcjach kaloryczności, dlatego z łatwością dobierzemy energetyczność diety do własnych potrzeb. Nie zalecamy jednak pozostawania długo na takim modelu żywienia. Dietę redukcyją nie powinny stosować kobiety w ciąży i matki karmiące.

Pudełka NA REDUKCJĘ występują w kalorycznościach:
1000 / 1200 / 1500 kcal

Pudełka niski indeks glikemiczny

Deta Niski Indeks Glikemiczny powstała z myślą o osobach które mają problemy z gospodarką węglowodanową w organizmie. Dieta ta skierowana jest dla osób z cukrzycą, insulinoopornością, hashimoto czy PCOS. Dieta składa się z produktów o niskim posiomie IG może okazać się także pomocna w trakcie zrzucania zbędnych kilogramów.

Pudełka Niski Indeks Glikemiczny występują w kalorycznościach:
1000 / 1200 / 1500 / 1800 / 2000 / 2500 kcal