//
Healthybox.pl

Pudełka STANDARD

Pudełka te dedykowane są dla osób chcących utrzymać lub dopiero wprowadzić do swojego życia zdrowe i zbilansowane posiłki oraz dla tych, którzy pragną pozbyć się zbędnych kilogramów. Dzięki tej diecie można upiec dwie pieczenie na jednym ogniu- odpowiednie odżywienie organizmu i redukcja masy ciała! W pudełkach znajdziecie całą gamę produktów nieprzetworzonych pochodzenia roślinnego i zwierzęcego, w tym m.in. nabiał, jaja, białe mięso, ryby, warzywa, owoce, produkty zbożowe z pełnego przemiału i nasiona roślin strączkowych.

Pudełka STANDARD występują w kalorycznościach:
1500 / 1800 / 2000 / 2200 / 2500 kcal

Pudełka WEGE

Pudełka dostosowane dla osób, które chcą lub już wyeliminowały mięso ze swojego jadłospisu, natomiast nadal goszczą w nim ryby, owoce morza, nabiał, jaja, warzywa, owoce, produkty zbożowe z pełnego przemiału, orzechy, pestki i nasiona roślin strączkowych. W pełni zbilansowana pod kątem wszystkich witamin i składników odżywczych. Szczególnie polecana dla osób borykających się dną moczanową, podwyższonym poziomem kwasu moczowego i cholesterolu.

Pudełka WEGE występują w kalorycznościach:
1500 / 1800 / 2000 / 2200 / 2500 kcal​

Pudełka BEZ GLUTENU

Pudełka dla osób z nietolerancją i wrażliwością na występowanie glutenu w pożywieniu, która najczęściej objawia się dolegliwościami ze strony przewodu pokarmowego. Z jadłospisu zostały wyeliminowane produkty zawierające gluten, a głównym źródłem węglowodanów w diecie są produkty naturalnie bezglutenowe jak np. ryż, kasza jaglana, komosa ryżowa, gryka, tapioka, kukurydza, amarantus czy nasiona roślin strączkowych. Podstawę posiłków będą stanowić warzywa, owoce, nabiał oraz ryby i mięso. Z uwagi na możliwość wystąpienia śladowych ilości glutenu w posiłkach, nie poleca się jej osobom chorym na celiakię.

Pudełka BEZ GLUTENU występują w kalorycznościach:
1500 / 1800 / 2000 / 2200 / 2500 kcal​

Pudełka BEZ LAKTOZY

Pudełka dla osób, których dotknęła nietolerancja laktozy objawiająca się częstymi wzdęciami, bólami brzucha, biegunkami, uczuciem ciężkości i innymi dolegliwościami trawiennymi. Z jadłospisu zostały wyeliminowane produkty laktozowe, a w zamian za nie w diecie pojawią się bezlaktozowe: sery twarogowe, serki, jogurty, mleko oraz sery dojrzewające. Nie zabraknie również nabiału koziego i innych produktów białkowych pochodzenia roślinnego. Z uwagi na możliwość obecności białek mleka nie poleca się jej osobom z silną alergią pokarmową na ten składnik.

Pudełka BEZ LAKTOZY występują w kalorycznościach:
1500 / 1800 / 2000 / 2200 / 2500 kcal​

Pudełka WEGE BEZ GLUTENU

Pudełka dostosowane dla osób, które chcą lub już wyeliminowały mięso ze swojego jadłospisu, natomiast nadal goszczą w nim ryby, owoce morza, nabiał, jaja, warzywa, owoce, orzechy, pestki i nasiona roślin strączkowych. Z jadłospisu zostały wyeliminowane również produkty zawierające gluten, a głównym źródłem węglowodanów w diecie są produkty naturalnie bezglutenowe jak np. ryż, kasza jaglana, komosa ryżowa, gryka, tapioka, kukurydza, amarantus czy nasiona roślin strączkowych. Podstawę posiłków będą stanowić warzywa, owoce, nabiał oraz ryby. Z uwagi na możliwość wystąpienia śladowych ilości glutenu w posiłkach, nie poleca się jej osobom chorym na celiakię. Dieta jest w pełni zbilansowana pod kątem wszystkich witamin i składników odżywczych.

Pudełka WEGE BEZ GLUTENU
występują w kalorycznościach:
1500 / 1800 / 2000 / 2200 / 2500 kcal​

Pudełka BEZ GLUTENU I LAKTOZY

Pudełka dla osób z nietolerancją i wrażliwością na występowanie laktozy i glutenu w pożywieniu, która najczęściej objawia się dolegliwościami ze strony przewodu pokarmowego. Z jadłospisu zostały wyeliminowane produkty zawierające laktozę i gluten, a głównym źródłem węglowodanów w diecie są produkty naturalnie bezglutenowe jak np. ryż, kasza jaglana, komosa ryżowa, gryka, tapioka, kukurydza, amarantus czy nasiona roślin strączkowych. Podstawę posiłków będą stanowić warzywa, owoce, nabiał oraz ryby i mięso. Z uwagi na możliwość wystąpienia śladowych ilości glutenu w posiłkach, nie poleca się jej osobom chorym na celiakię. Z jadłospisu zostały wyeliminowane produkty laktozowe, a w zamian za nie w diecie pojawią się bezlaktozowe: sery twarogowe, serki, jogurty, mleko oraz sery dojrzewające. Nie zabraknie również nabiału koziego i innych produktów białkowych pochodzenia roślinnego. Z uwagi na możliwość obecności białek mleka nie poleca się jej osobom z silną alergią pokarmową na ten składnik. Dieta jest w pełni zbilansowana pod kątem wszystkich witamin i składników odżywczych.

Pudełka BEZ GLUTENU I LAKTOZY
występują w kalorycznościach:
1500 / 1800 / 2000 / 2200 / 2500 kcal​